Calle D, 9, 30739 San Javier, Murcia, Spania
Prosjektet ligger i Murciaregionen, inne på Roda Golf Resort. Kun en kort kjøretur til kystbyen Los Alcazares. Et område med 320 soldager per år, og en behagelig gjennomsnittstemperatur på over 18 grader. I Los Alcazares finnes fine strender ved Mar Menor, og koselige barer, cafeer og restauranter.
Dette er en spansk kystby som mange har fått opp øynene for de siste årene.
Prosjektet består av kun 5 stk ett-plans eneboliger på 84 m2 med privat basseng, takterrasse og biloppstillingsplass på tomten.
Du har romslig og lettstelt uteområde som gjør det mulig å nyte solen året rundt.
Tomt på 183-203 m2.
Det er to vestvendte og to østvendte boliger igjen, alle med takterrasse på 47 m2 og tomtestørrelse fra 183-203 m2.
Pris fra: 333.900€; + omk. (ca. 13-14%)
Betalingsbetingelser
6.000 €; reservasjon
25 % pluss moms (10%) etter 1 mnd.
25 % pluss moms (10%) etter 3 mnd.
Resten ved overtagelse (oktober-24)
Finansiering
Vi kan hjelpe til med gode finansieringstilbud i spansk bank.
Kom ned å se selv, les om våre private visningsturer her.
Noen kilometer vest for kystbyen Los Alcazares hvor du finner det meste året rundt. Selve Los Alcazares er kjent for mange trivelige restauranter og barer og for den koselige strandpromenaden ved Mar Menor.
Gjennomgående god standard. Bra materialvalg i nøytrale farger, moderne.
Innflyttingsklar enebolig - Privat basseng - Takterrasse
€ 539 000
Gangavstand strand og by - Privat basseng - Takterrasse
€ 539 000