Enebolig / 5 sov
Cabo Roig
Mulighet for å bygge skreddersydd luksusvilla på stor sydvendt hjørnetomt…
Til salgs
€ 1 990 000
Norsk bokmålCalle Juan Marse, 03189 Campoamor
Eksklusiv villa på hjørnetomt med privat heis og høy standard. Stor tomt og nærhet til strand og golf.
Vista Azul XXX Village Campoamor er et lite, meget eksklusivt prosjekt med kun fem villaer i et velrennomert område med nærhet til flotte strender ved Middelhavet som La Glea og Aguamarina. Her finner du nydelige strandpromenader og mulighet for ulike vannsportaktiviteter.
En god investering
Området er populært - et trygt og godt valg både for eget bruk og som investering.
Mona og Tom, Wergeland & Partners, har levd og arbeidet med boligformidling og innredning/oppussing i Spania siden 2004. Les her om hvordan vi kan hjelpe deg også.
Denne boligen på 398 m2 ligger sørvestvendt på 586 m2 hjørnetomt. 80 m2 takterrasse og 128 m2 underetasje.
Boligen har 'alt', inkl. heis. Meget flott finish, gjennomtenkt planløsning med mye lysinnslipp. Flott, delvis overbygget, uteplass med privat basseng utenfor stuen. Hvitevarer pluss minikjøleskap på takterrassen. Kun fem villaer med 4 soverom / 4 komplette bad og 2 gjestetoaletter. 398 m2 bolig fordelt på to plan, takterrasse og romslig underetasje/garasje. 1. etg. har romslig stue, åpen kjøkkenløsning, ett soverom med én-suite bad, og et gjestetoalett. Utgang til stor uteplass med privat basseng. I 2. etg. er det tre soverom og to bad. Alle soverommene har utgang til felles terrasse. På toppen finner du 80 m2 takterrasse med utekjøkken og bod. I underetasjen på 128 m2 er det garasje, vaskerom, toalett og bod. Heis fra underetasjen til takterrassen!
Betalingsbetingelser
Reservasjon: 6.000€
Innen 1 mnd: 20% + moms (10%)
Innen 2 mnd: 20% + moms (10%)
Resten ved ferdigstillelse juni 2023
Finansiering
Vi kan hjelpe til med meget gode finansieringstilbud i spansk bank.
Kom ned å se selv, les om våre private visningsturer her.
Kjøpsomkostninger tilkommer (10-12%)
Prosjektet ligger på Costa Blanca Sør. 800 meter til stranden i velrennomerte Campoamor. Dette er et etablert villaområde med i hovedsak større hus og tomter. Det er fine sandstrender i nærheten, og området er åpent året rundt med koselige cafeer og restauranter. Les mer på våre kommunikasjonssider her. Les mer på våre kommunikasjonssider her.
Gjennomgående høy standard. Flott materialvalg i nøytrale farger, moderne. Vedlagte reelle bilder er fra villa nr.1.
Mulighet for å bygge skreddersydd luksusvilla på stor sydvendt hjørnetomt…
€ 1 990 000
Unik førstelinjevilla mot lagunen i Santa Rosalía Resort. Panoramautsikt, basseng…
€ 1 647 400
Førstelinje Crystal Lagoon! Eksklusiv villa på ett plan med takterrasse,…
€ 1 400 000