Gjennomgående god standard.
65 MJ + 6XM , Vera Playa, 30880 Palomares
Levansur Home VIII ligger like vest for sentrum i Vera Playa, en koselig kystby beliggende på Almeriakysten i Andalusia. Det er sykkelavstand til flotte strender og til sentrum fra prosjektet.
Mona og Tom, Wergeland & Partners, har levd og arbeidet med boligformidling og innredning/oppussing i Spania siden 2004. Les her om hvordan vi kan hjelpe deg også.
Levansur Home VIII er et prosjekt som bygges i flere faser og nå er Fase I ute for salg med totalt med 122 boenheter hvor du kan velge mellom enebolig, bungalow eller leilighet. Både bungalowene og leilighetene har 2 sov/2 bad eller 3 sov/2 bad. Toppetasjene har privat takterrasse med sommerkjøkken. I tillegg bygges 17 villaer med privat basseng og takterrasse. Noen har uinnredet underetasje. Biloppstillingsplass med bod i felles garasje for leilighetene.
Boligene er ikke helt like selv om de har samme antall soverom, se gjerne på de ulike annonsene. Felles for prosjektet er romslige terrasser og god planløsning.
Utbygger kan gi tilbud på å ferdigstille underetasjen med ekstra soverom, kjellerstue, vinkjeller, gym etc. Mulighetene er mange.
Betalingsbetingelser
10.000€ i reservasjon
25% ved signering av kontrakt, innen 30 dager
25% etter 2-3 mnd.
Resten ved overtagelse mai 2026
Kjøpsomkostninger tilkommer (12-13%)
Finansiering
Vi kan hjelpe til med finansieringstilbud i spansk bank.
Denne villaen er Nr. 15, ligger på østvendt tomt.
Umøblert. La oss hjelpe deg, les mer her om Wergeland Design
Gjennomgående god standard.
enebolig-privat oppvarmet basseng - innhegnet område
€ 429 000
enebolig-privat oppvarmet basseng - innhegnet område
€ 429 000
enebolig-privat oppvarmet basseng - innhegnet område
€ 429 000