- Bilder
- Kart

Beliggenhet
Ottawa finner du i Torre de la Horadada på velkjente Costa Blanca Sør, et område med mer enn 320 soldager per år, og en behagelig gjennomsnittstemperatur på over 18 grader. Her er det en fin miks av fastboende og ferierende.
- Perfekt beliggenhet for de som liker å være nære stranden, kun 500 meter.
- Gangavstand til dagligvareforretning
- Koselige omgivelser med flere parker
- Et område som passer for alle – unge som eldre
- Velegnet for rullestolbrukere. Les mer om mulighetene her.
- Sandstrender
- Båthavn
- Det er få kilometer til en rekke flotte golfbaner, f.eks. Lo Romero (Pilar de la Horadada), Las Colinas, Mar Menor Golf Resort, Las Ramblas, Villamartin, Campoamor og La Manga Club for å nevne noen. Les mer om golfbaner i regionen her.
- Kort vei til de historiske, spanske byene Cartagena (+200.000 innbyggere) og Murcia (+400.000 innbyggere)
- Byen Pilar de la Horadada med over 20.000 innbyggere er nærmeste nabo og her finnes alt
- La Zenia Boulevard Shopping er 8-10 min biltur fra prosjektet, les om senteret her
- 25 min. med bil fra Murcia flyplass (Corvera). Les mer om flyplassen her.
- 40 min. med bil fra Alicante flyplass. Om Alicante flyplass, les her.
- Ettertraktet SPA – region
Adkomst/Tomteforhold
Villaene ligger syd/sydøst vendt med meget kort spasertur til stranden. Dette er en sjelden mulighet til å kjøpe nytt med strandbeliggenhet i Torre de la Horadada.
Prosjektet ligger på Costa Blanca Sør, i Torre de la Horadada med de større tettstedene San Pedro del Pinatar, Pilar de la Horadada og Torrevieja innen kort avstand. Les mer på våre kommunikasjonssider her.
Generelt
Ottawa er et miniprosjekt med 4 eneboliger i meget populære Torre de la Horadada. Boligene er på 189-258 m2 på +200 m2 tomter. 3 soverom og 3 bad fordelt på to etasjer, pluss en 56 m2 stor takterrasse.
I bakkeplan er det åpen kjøkkenløsning mot stue/spisestue, ett soverom og ett bad. Lettstelt hage med privat basseng og biloppstillingsplass. I 2. etg. er det to soverom og to bad (ett en suite). Innvendig trapp til 56 m2 takterrasse.
Bildene i annonsen er fra tidligere prosjekt.
Pris: 580-699.000€ + omk.(ca. 13-14%)
Betalingsbetingelser
6.000€ i reservasjon
25% av kjøpsprisen + 10% moms, innen 30 dager
25% av kjøpsprisen + 10% moms, innen 3 mnd.
Resterende ved overtagelse (des-24 til juni -25)
Bankgaranti
Finansiering
Vi kan hjelpe til med meget gode finansieringstilbud i spansk bank.
Kom ned å se selv, les om våre private visningsturer her.
Innhold
- Privat svømmebasseng med innvendig belysning og utvendig dusj
- Kjøkken komplett møblert og utstyrt med panelkjøleskap, oppvaskmaskin, stekeovn, avtrekksvifte og kokeplater
- Belysning: inne i eiendommen (spisestue, kjøkken, korridorer og bad), samt i uteområder
- Motoriserte persienner og grunnleggende hjemmeautomatiseringssystem for styring av elektroniske systemer
- Innebygd klesskap på hvert soverom
- Fullt utstyrt bad med servantskap, nedhengt toalett med innebygget tank, speil, regndusj og dusjskjermer
- Installasjon av klimaanlegg ved kanaler
- Forhåndsinstallasjon av utegrill på takterrassen
- Takterrasse på 56 m2
Umøblert. La oss hjelpe deg, les mer her om Wergeland Design
Standard
Gjennomgående god standard, moderne.